Būdami statybų pramonės dalimi, savo veikloje siekiame minimizuoti kenksmingą poveikį aplinkai ir prisidėti prie klimato taršos mažinimo.

Šiais metais LR Vyriausybės priimtas nutarimas, pagal kurį nuo kitų metų rudens visuose naujai statomuose visuomeninės paskirties pastatuose bus privaloma panaudoti bent 50 proc. medienos ir kitų organinių medžiagų iš atsinaujinančių gamtos išteklių pagrindu pagamintų statybos produktų, yra rimtas signalas, jog laikas imtis veiksmų sprendžiant pramonėje sugeneruojamą CO2 kiekį.

Pirmasis mūsų žingsnis šia kryptimi – šiais metais pasirašyta finansavimo sutartis, padėsianti mūsų įmonei kurti ir diegti naują technologiją – organinių medžiagų užpildą (biokompozitą). Šis užpildas, dar vadinamas EKO betonu, pakeis iki 40 proc. tradicinės betono sudėties ir taps viena iš surenkamų monolitinių konstrukcijų dedamųjų dalių. O didžiausias jo privalumas – gamyboje į aplinką išmetamas mažesnis CO2 kiekis.

Ateities statybose bus privaloma mažinti CO2 kiekį bei naudoti kuo daugiau organinių medžiagų. Imamės veikti dabar, kad visi turėtume sveikesnę ateitį.